SIT9005ACB7G-30SB
Статус RoHs : Без свинцю / RoHS відповідність
Виробник / марка : SiTime
Стан запасу : В наявності
Опис : OSC MEMS
Корабель від : Гонконг
Технічні таблиці : SIT9005ACB7G-30SB.pdf
Шлях відвантаження : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Запит запиту
Кількість
Назва компанії:
Контактна Особа:
Електронна пошта:
Телефон:
повідомлення:
Тип компанії:
  • Перевірте:
Деталі SIT9005ACB7G-30SB
Виробник SiTime
Опис OSC MEMS
Кількість доступних В наявності
Напруга - Постачання 3V
Тип SSXO
Спільна смуга пропускання спектру -0.5%, Down Spread
Розмір / розмір 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Серія SIT9005
Рейтинги -
Програмований тип Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Пакет / Корпус 4-SMD, No Lead
Вихідні дані LVCMOS
Робоча температура -20°C ~ 70°C
Тип монтажу Surface Mount
Рівень чутливості вологи (MSL) 1 (Unlimited)
Статус безкоштовного статусу / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Висота 0.030" (0.76mm)
Функція Standby
Стабільність частоти (всього) -
Стабільність частоти ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
Детальний опис SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead
Поточний - Постачання (Макс) 6.5mA
Поточний - Постачання (відключення) (Макс) 4.3µA
Базовий резонатор MEMS
Доступний діапазон частот 1MHz ~ 141MHz